Napravila sam šablon po kome je isprskan broj na poštanskom sandučiću sa obe strane i sve u svemu ispalo je perfektno sve čega se latimo ili god taknemo. Okrepljena je rupa ostala od izmeštanja a onda je i dobro pokrivena raznim masama, samo što nisam sve trenutke današnjeg dana pohvatala jer događaja uvek kao i radova imam i previše… Jutros dobra berba te se u korpi nađoše dve tikvice begradske jedna najteža do sada ubrana sa onog malog tikvišta ukraj drvare prva setva od 12 marta 2026 a površina te setvene parcelice oko 2 kvadratna metra (zadnju sam je napravila od ona 3 presma) od čak 805grama (to je novi rekord), a druga manja tikvica od 449 grama od koje ću odmah posle za ručak napraviti jedan izmišljeni delikates. Sve u svemu u obe tikvice ukupno danas 1 kg i 254 grama… U korpi se nađoše jutros još i jedan krastavac, a onda jalovi muški cvetovi hokaido bundeve, lavanda. I tako moja divna berba mi odmah donese divne ideje šta ću do ručka sve novo zbućkati i smućkati… ...
Prvi čeri počinje da sazreva, naravno u “Hirošimi”... Jutarnja berba u našu vrtlarsku korpu jutros donosi jednu veliku tikvicu ukupne težine od 787 grama, zatim 4 krastavca, 2 sazrela paradajza doduše amloejdrija koejs amja geškom ili žurbom odabrala, jer meni su i “nedozreli” prvi paradajzi uvek najslađi), peršun lišćar… Vrućine su “nesnosne” ako se boravi na sivom betonu ili negde drugde na direktnom suncu, no u bujnom vrtu ispod drveća u šumici u svojoj maloj džungli od zelenila sve je savršeno podnošjivo ili prijatno, te nas nije iznenadila poseta jednog pitomog goluba koji je sleteo na kacu od 500 litara da se napije vode ili kao da je Duh Sveti sišao na “Hirošimu” u vidu goluba žednog da se napije vode, a onda odleteo… Kuva se šerbe od višanja. Prve čaše pijem vruće kao čaj, a posle sa ledom kao hladni napitak… Napravljen je sezonski ili letnji krambl sa letnjim jabukama, višnjama, jagodama i malinama i to je neverovatno ukusna letnja osveža...